15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

15 adım kontrol hizmeti bir araç için en ayrıntılı bakım çalışmalarından biridir.

Düzenli ve kapsamlı olarak sunulan bakım hizmeti ile bir aracın tüm parça ve sistemlerinin gözden geçirilmesi sağlanır. Trafikte istenmeyen kötü sürprizlerden kurtulmak adına bu konuda gerekli test ve kontrollerin yapılması büyük önem arz eder. Hâlihazırda bahar bakımı ve kış bakımı gibi düzenli periyodik bakımlar pek çok araca uygulanıp avantaj sağlamaktadır. Bu bakımların dışında yapılan detaylı bir bakımla, araçların her zaman sağlam ve sağlıklı olması sağlanır.

15 Adım Kontrol Aşamaları

15 adım kontro lher aşaması ile çok önemli bir hizmet olduğunu ortaya koymaktadır. Arıza ortaya çıkmadan ve masraflar artmadan önce yapılan ön kontroller sürücülere ve araç sahiplerine büyük avantaj sağlar. Aracın trafiğe ve zorlu yol şartlarına her an hazır olması için daha detaylı bakım çalışması yapılmalıdır. Bu sayede gözden kaçan sorunların tanımlanması ve giderilmesi söz konusu olur. Bu bakımın aşamalarında:

·         Elektronik sistemleri kontrolü,
·         Elektrik sistemleri kontrolü,
·         Aydınlatma sistemleri kontrolü,
·         Akü görsel kontrolü,
·         Silecek kontrolü,
·         Görsel fren kontrolü,
·         Alt gövde kontrolü,
·         Lastiklerin kontrolü,
·         Korna kontrolü,
·         Klima kontrolü,
·         Motor kontrolü,
·         Su kontrolü,
·         Mekanik sistemlerin kontrolü,
·         Yağ kontrolü, dikkatli şekilde yapılır.

Bakım sonucunda sorunlar ortaya konur ve çözüm için adımlar atılır. Hizmet kalitesi ve bakım anında ustaların alışkın olduğu kaliteli hizmet, aracın sorunlarını eksiksiz şekilde ortaya koyar.

15 Adım Kontrol Servis Hizmetlerimiz

15 adım kontrol gibi çok önemli ve avantajlı bir hizmet konusunda servisimize güvenebilirsiniz. Alışılmış periyodik bakımların ötesine geçen uzmanlarımız, daha farklı yöntemlerle pek çok parça ve sistemi gözden geçirmektedir. Kullanım ömrünü tamamlamış olan veya farklı sebeplerle yıpranmış olan parça ve bileşenler, düzenli bir bakım süreci ile gözden geçirilmektedir. Bu tür bakımlarda hizmet kalemi oldukça uzun bir liste ile karşınıza gelmektedir.

Profesyonel ekiplerimiz ve modern servisimiz, hem bakım hem de sonrasında giderme çözümleri ile size yardımcı olacaktır. Sorunların tespiti için kullandığımız yüksek teknolojiler aracınızın durumunu net bir şekilde ortaya koymaktadır. Buna ilave olarak usta ekiplerimizin gözle yaptığı taramalar ve değerlendirmeler, sorunların ortaya çıkmasına katkı sağlayacaktır. Aracınızın iyi bir performansa ulaşması ve randımanlı bir sürüş imkânı sağlaması, sizin bakım tercihlerinize bağlıdır. Servisimizin özel ve itinalı şekilde sunmuş olduğu bakım hizmetleri, aracınızı her zaman zorlu yol koşullarına hazırlayacaktır. Ekonomik, avantajlı ve uygun hizmetlerimiz servisimizde sizi beklemektedir.

İlgili Konular

60 bin bakımda ne yapılır?

60 bin bakımda ne yapılır?

Araca düzenli olarak bakım işlemleri yapılmaktadır. Bu bakımlar, belirli periyotlarda kendini göstermektedir. Km baz alınarak verilen bu bakımlarda, araç iç ve dış ayrıntılı bir şekilde taranmaktadır. Bunun yanında her km kendi içerisinde bir bakım zincirini oluşturmaktadır. 10 km bakımları ile 60 km bakımları arasında benzerlikler olduğu kadar farklılıklar da olmaktadır.

Rehbere git

Lastik Tamir Kiti lastiğe zarar verir mi?

Lastik tamir kiti, profesyonellik gerektirmeden lastiğin tamir edilebilmesi açısından üretilmiş olan bir spreydir. Lastik tamir kiti kolay bir kullanıma sahiptir. Her hangi bir bilgi ve donanım gerektirmez. Lastik patlaması gibi bir durumla karşı karşıya kalınması ihtimali düşünüldüğünde her araçta mutlaka olması gereken bir araç ekipmanıdır.

Rehbere git
Lastik Tamir Kiti lastiğe zarar verir mi?
Yaz lastiği kaç yıl kullanılır?

Yaz lastiği kaç yıl kullanılır?

Lastiklerin ömrü kullanım şekline göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında dışarıdan alınan bir darbe de lastik olumsuz etkilenmektedir. Bu gibi durumlarda lastik değişimi yapılmaktadır. Lastik değişimi şu şekilde yapılmaktadır. İyi ve kaliteli bir şekilde üretilmiş lastik ortalama 8 yıl etkisini göstermektedir. Ancak kullanım sıklığı veya zorlu hava şartları bu sürelerin düşmesine sebep olmaktadır.

Rehbere git

Katalizör Arızası

Rehbere git
Katalizör Arızası