Şenortaklar Hakkında

Şenortaklar Hakkında

Şenortaklar Otomotiv, her marka model aracın teknik ve mekanik bakımlarından sorumlu yetkili Bosch servislerinden biridir.

Servis kurulduğu günden bu yana kendini yenileyerek geliştirmiş ve başarılarını kaliteli hizmetiyle kanıtlamıştır. Öyle ki önceleri küçük bir alana hizmet veren servis, şimdilerde yurdun dört bir yanından araca ev sahipliği yapmaktadır.

Güven Ve Kalite
Firma, köklü bir geçmişi sahiptir. Bu özellik firmanın kaliteli ve güvenli hizmet anlayışının oluşmasına katkı sağlamıştır. Firma araç bakım ve onarım konusunda uyguladığı sistem ile memnun müşteri sayısını artırmıştır.
Servis içerisinde verilen tamir işlemlerine doğru fiyatlandırılma yapılması konusunda Şenortaklar otomotiv, titizlikle çalışmaktadır. Bu anlamda firma, müşterileri bakım paketleri ve kampanyalar konusunda da yoğun olarak beslemektedir. 

Kasko ve Sigorta
Servis içerisinde araçların alması gereken her işlem kalite standartlarında ve garanti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Araca takılan her parça üretici firma standartlarına uygun bir şekilde sunulmaktadır. Bu anlamda kalite ve güven konusunda firma, rakiplerinden ayrılmaktadır.

Deneyimli Yapı
Firma içerisinde aracın aldığı her bakım, son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilen her işlemde bölümüne uygun materyal seçimi yapılmaktadır. İşlemleri gerçekleştiren personeller, alanında eğitim almış donanımlı kişiler arasından seçilmektedir.

Araç sahiplerinin doğru bir şekilde bilgi alabilmesi adına servis içerisinde çalışan bir “iletişim” bölümü vardır. Bu bölümde çalışan elemanlar, aracın her bölümü hakkında yeterli ve doğru bilgiye sahiptir.